3 Temmuz 2013 Çarşamba

Kusursuz bir cilt için sadece 5 kural ! (İndirim'den de haber var)

Kim kusursuz bir cilt istemez ki? Pürüzsüz gözüken ve kusursuz bir cilt hepimizin ortak hayali... Bu hayali gerçekleştirmek için ise cilt bakım ürünlerine yüksek miktarda paralar harcıyor ya da tavsiyeler üzerine evde özel maske hazırlama girişimlerinde bulunuyoruz. Oysa ki bilinçli bir bakım ve sabırla hayalini kurduğunuz cilt bakımına yaklaşmamız mümkün.


Nasıl mı? İşte kusursuz bir cilt için önerilen ve altın değerinde ki 5 kural:
 _ Cildinizi sabah, akşam düzenli olarak yıkayın. Düzenli olarak yıkanan ve tonikle temizlenen bir ciltte siyah nokta ve sivilce oluşumu gözle görünür oranda azalacaktır.
 _Cildinizi temzilerken de yukarı doğru hareketlerle temizlemelisiniz. Dairesel hareketlerle yukarı doğru masaj yaparak cildinizi yıkadığınız zaman cilt bakım ürünü cildinize daha çok nüfuz edecek ve bu sayede kir ve yağlarınızdan arınacaksınız.
 _ Makyaj uygulamalarınızda ise, cilt temizliği rutininizin tam tersini uygulamanız gerekmektedir. Yani makyaj uygulmalarınızı (fondoten, pudra, allık..) yukarıdan aşağıya doğru yapmalısınız . Bu sayede kullanmak istediğiniz kozmatik ürnünün cilt gözeneklerinize girmesini engelleyecek ve cildinizin en üst katmanında yer almasını sağlayacakasınız.
 _Kusursuz bir cilt için olmazsa olmaz uygulamalardan bir taneside peeeling uygulaması! Düzenli yapılan peeling uygulamaları sayesinde akne ve siyah nokta oluşuma yol açan ölü hücrelerinizden kurtularak ; sağlıklı, temiz ve daha aydınlık bir cilde sahip olacaksınız.
 _Sürekli makyaj yapıyorsanız eğer, haftanın en az bir günü cildinize hiç bir kozmetik ürünü uygulamayın. Kusursuz bir cilt için 5 altın kurala istinaden ; cilt bakımınız ve makyaj uygulamalarınız için kaliteli ürünleri enavantajlı fiyatlar üzerinden ekstra indirimlerle Mizu Indirim kodu nda sahip olabilirisniz. Kısacası kusursuz bir cilt için gerekli olan tüm ürünler sadece bir “tık” ötenizde, başlıca uygulamarınız için ise 5 altın kuralı es geçmeyin.
 Bu konuk makale indirimhediyeceki.com'a aittir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...